افسانه خواست خدایی به عنوان ناظرشورا در منطقه پنج شهرداری شیراز معرفی شد


 
 همزمان با معرفی افسانه خواست خدایی به عنوان ناظر شورا در منطقه پنج شهرداری شیراز، جلسه هم اندیشی  با اعضای شورای محلات، با حضور اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار و مدیران شهرداری منطقه پنج و جمعی از اعضای شورای محلات برگزارشد. 

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز،  مهندس رضا مسعودی شهردار این منطقه، همه تلاش ها و اقدامات مجموعه شهرداری را در راستای خدمت صادقانه به مردم عنوان کرد و بیان داشت : حضور و همراهی شهروندان و اعضای شورای محلات در کنار مجموعه شورای شهر و شهرداری در جهت پیشبرد اهداف و توسعه و توانمندسازی منطقه و محلات شهر شیراز لازم و موثر است . 

در ادامه افسانه خواست خدایی عضو هیات رییسه شورا و ناظر شورا در منطقه پنج،  برگزاری جلسات هم اندیشی با اعضای شورای محلات  در راستای بررسی مشکلات محلات سطح شهر را گامی موثر در ارتباط مستقیم مردم با مسئولین عنوان کرد .

وی ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات شهردار سابق منطقه پنج شیراز، ابراز امیدواری کرد که حضور مهندس رضا مسعودی شهردار منتخب این منطقه سبب تحقق و پیشبرد اهداف توسعه محور در سطح این منطقه شود. 

این مقام مسئول نسبت به حضور و استفاده از ظرفیت بانوان در میان شورای محلات و همچنین تشکیل جلسات مستمر  برای دریافت مستقیم نظرات، پیشنهادات و مشکلات مردم ساکن در محلات تاکید کرد.

محمد تقی تذروی رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز، با معرفی افسانه خواست خدایی به عنوان ناظر شورا در منطقه پنج بیان داشت: تقویت جایگاه شورای محلات به منظور ایجاد ارتباط نزدیک و افزایش سرعت در انعکاس معضلات موجود در محلات و اقدام سریع برای رفع آن از طرف مجموعه شهرداری لازم و ضروری است.
 در پایان جلسه عضو هیات رییسه شورا با جمعی از اعضای شورای محلات به بحث و تبادل نظر درباره مشکلات منطقه پرداخت. 

 بر اساس این گزارش محدوده منطقه پنج شیراز با مساحت یک هزار و ۷۰۰ هکتار و  همچنین ۲۲ هزار هکتار حریم، دارای تعداد ۱۴ محله و شهرک است که امید است با همراهی اعضای شورای محلات در انعکاس مطالبات مردم بتوان به صورت عادلانه به همه نقاط این منطقه خدمت رسانی شود.

 روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است