خط مشی مدیریت شهری جدید منطقه پنج شیراز تشریح شد: محرومیت زدایی و باروری استعداد محلات؛ راهبرد اصلی مدیریت شهری در منطقه پنج شیراز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز ، مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه پنج  با اشاره به نقش پررنگ مدیریت شهری در ارتقا کیفیت زندگی شهروندان گفت: نقش شهرداری در محرومیت زدایی پررنگ و تاثیرگذار است و با ارایه خدمات مطلوب به مردم و تقویت میل به خدمت در میان کارکنان می توان گام های بلندی در زمینه ارتقا کیفیت زندگی مردم برداشت.

وی از توجه ویژه به پدیده مذموم حاشیه نشینی در سطح منطقه پنج خبر داد و افزود: متاسفانه در محدوده شهرداری منطقه شیراز با بحران فزاینده حاشیه نشینی روبرو هستیم واین چالش در محلاتی نظیر کوشک میدان، ابوذرغفاری، سلطان آباد، کیان آباد و محورهای از این دست رو به افزایش است. به همین دلیل در دوره جدید شهرداری توجه ویژه ای به ساماندهی و باروری استعدادهای این محلات خواهد شد.

شهردار منطقه پنج شیراز در پایان توجه به ارتقا نشاط اجتماعی در پرتو محرومیت زدایی را یکی از اهداف اصلی تعریف پروژه ها دراین محور ارزیابی کرد و گفت : توزیع عادلانه امکانات درمناطق آسیب پذیر و ایجاد شور و نشاط در مردم با احداث بوستان‌ها، سالن‌های ورزشی و امکانات رفاهی بر کاهش آسیب‌هایی اجتماعی تاثیرگذار است و باعث تخلیه شور و انرژی جوانان به‌صورت مثبت خواهد شد . 

 روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است