مراسم معارفه ناظر جدید شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه پنج شیراز

✅ دکتر علی ناصری ؛ در جلسه معارفه ناظر جدید شورای شهر در شهرداری منطقه پنج شیراز تاکید کرد:
شمارش معکوس برای افتتاح خانه شورایاران منطقه پنج شیراز
✅ به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شیراز ؛ مراسم معارفه ناظر جدید شورای اسلامی شهر در شهرداری منطقه پنج شیراز با حضور دکتر علی ناصری عضو و ناظر جدید شورا، دکتر فرود بذرافشان شهردار به همراه معاونین منطقه همچنین یاوران شورا به عنوان نمایندگان شهروندان در محلات منطقه پنج شیراز برگزار شد .
🔸در این جلسه ضمن هم اندیشی و شنیدن خواسته ها و نیازهای ساکنین این منطقه ، ناظر جدید شورای اسلامی شهر در منطقه پنج شیراز با اشاره  به مطالبه جدی یاوران شورا در منطقه  برای برگزاری منظم و پیوسته جلسات هم اندیشی و بررسی مشکلات ؛  ایجاد خانه شورایاران و تخصیص امکانات در حدود قانونی برای تسهیل و نظم در کار یاوران شورای منطقه پنج شیراز را تا دو هفته آتی  خواستار شد.
🔸دکتر علی ناصری در ادامه با اشاره به سودجویی برخی افراد که با به خطر انداختن سلامت شهروندان به دنبال تامین منافع شخصی هستند ، از ورود فاضلاب کارخانجات نشاسته سازی به رودخانه چنار راهدار خبر داد .
🔸رئیس کمیسیون سلامت ، محیط زیست و خدمات شهری همچنین افزود: با بررسی های صورت گرفته توسط کمیسیون سلامت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز پیرامون آسیب زایی و آلاینده بودن برخی کارخانه ها در کلانشهر شیراز شاهد معضلاتی از قبیل رها سازی فاضلاب در مسیر رودخانه های جاری در مجاورت محیط زندگی شهروندان هستیم که کارخانه های نشاسته سازی در منطقه پنج شیراز نیز از جمله این موارد می باشد. 
🔸وی همچنین گفت : اجازه نخواهیم داد سلامت مردم در کسب منافع افراد سودجو هزینه شود و به طور جدی پیگیر خروج کارخانه های آلاینده از شهر شیراز هستیم.
🔸در ادامه جلسه دکتر فرود بذرافشان شهردار منطقه پنج شیراز نیز با ارائه آمار از اقدامات و پروژه های در حال اجرا در سطح منطقه افزود: در منطقه پنج شیراز شاهد اجرای بیشترین سطح آسفالت از آغاز عملیات گسترده ترمیم و روکش آسفالت در مناطق یازده گانه شهر شیراز هستیم . همچنین این منطقه دارای بیشترین تعداد پروژه های شاخص در حال اجرا می باشد که بخش عمده آن در حوزه انسان محوری و سلامت شهروندان از جمله پیاده راه سلامت در بلوار احمد بن موسی (ع) و بلوار ارتش خواهد بود. همچنین بهسازی ، نوسازی و ایجاد بوستان های جدید ، فضاهای ورزشی و آموزشی از جمله پروژه های در حال اجرا می باشد که مجموعا ۲۶ پروژه تاثیرگذار را شامل می شود.
🔸بذرافشان همچنین ادامه داد:شهرداری منطقه پنج شیراز در بحث امور خدمات شهری و ارتقا کیفیت ترافیکی سطح منطقه برای ارتقا کیفیت زندگی شهروندان ساکن به طور روزانه و پیوسته در حال خدمت رسانی می باشد. 
🔸لازم بذکر است در این مراسم دکتر علی ناصری برای یکسال آتی به عنوان ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه معرفی و از تلاش های یکسال گذشته نوذر امامی تقدیر شد.

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
۳۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است