آئین تجلیل از منتخبین همراه ترافیک دانش آموزی مدارس

✅ توسط شهرداری منطقه پنج شیراز برگزار شد

✅ آئین تجلیل از منتخبین همراه ترافیک دانش آموزی مدارس 

🔸به گزارش ارتباطات شهرداری منطقه پنج شیراز : آموزش فرهنگ ترافیک در مدارس با شعار " آموزش هزینه نیست ، سرمایه گذاری است " در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک از اوایل سال جاری ، با آموزش بیش از ۵۰۰۰ نفر از دانش آموزان مدارس در محدوده شهرداری منطقه پنج به اجرا در آمد . 

🔹واحد ترافیک شهرداری منطقه پنج ، در طرح همراه ترافیک به دنبال ، آموزش های ترافیکی به دانش آموزانی است که تاًثیرگذاری بیشتری بر روی دیگر هم کلاسی های خود دارند ، تا فرهنگ ترافیک را در مدارس سطح شهر نهادینه سازد .  

🔸همزمان در جشن پیروزی انقلاب طی مراسمی با همکاری مدیران ۱۰ مدرسه در سطح منطقه ، تعداد ۲۰ نفر از دانش آموزان  به عنوان همراه ترافیک منطقه پنج انتخاب شدند تا نسبت به انتقال پیامها و آموزش های ترافیک به سایر دانش آموزان ما را یاری نمایند . 

🔹به همین منظور و نیز ایجاد انگیره بین دانش آموزان مدارس ، طی مراسمی با حضور معاونین شهرداری منطقه پنج و اولیاء دانش آموزان از منتخبین با اهدای لوح به عنوان همراه ترافیک شهرداری منطقه پنج در مدارس معرفی و با اهدای جوایز از آنان تجلیل شد . 
 
🔸امید داریم با گسترش این طرح در سایرمدارس و در بین دانش آموزان ، رعایت قوانین و مقررات ترافیکی جایگاه ویژه ای در عملکرد کودکان ما به خود اختصاص یابد  . 

🔹بر اساس این گزارش ، طرح همراه ترافیک دانش آموزی ، با همکاری اداره فرهنگ ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک , اداره آموزش شهروندی معاونت فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی و  واحد ترافیک شهرداری منطقه پنج برای نخستین بار در سطح مدارس شهر شیراز به اجرا در آمده است . 

امور ارتباطات وفرهنگی شهرداری منطقه پنج شیراز

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
۴۴۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است