بهره برداری از پروژه میدان شهدای ارتش

شهردار منطقه پنج شیراز خبر داد :
بهره برداری از پروژه میدان شهدای ارتش همزمان با بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 

به گزارش ارتباطات شهرداری منطقه پنج شیراز ، دکتر فرود بذرافشان شهردار منطقه پنج ضمن تبریک به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان داشت : پروژه بهسازی و نوسازی میدان شهدای ارتش ، هدیه شهرداری منطقه پنج به شهروندان فهیم شیرازی است که همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آماده بهره برداری شده است و شهروندان گرامی می توانند اوقات فراغت خود را در محیطی سالم و شاداب در کنار خانواده سپری کنند . 
دکتر بذرافشان با بیان این مطلب که عملیات بهسازی و مرمت میدان شهدای ارتش با مساحت کل شش هزار و ۳۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر چهارده میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال به منظور بهسازی و بازآفرینی فضاهای شهری به اتمام رسیده و هم اکنون آماده بهره بردای می باشد. اظهار نمود : در این پروژه کفسازی به مساحت سه هزار و ۳۰۰ متر مربع ، بهسازی سرویس بهداشتی به مساحت یکصد متر مربع ،  ۱۵ متر مربع و بهسازی تاسیسات و روشنایی کل پارک با تعداد ۲۱ پایه برق از جمله اقداماتی است که به انجام رسیده است . 
شهردار منطقه پنج در ادامه افزود : ایجاد مسیرهای مناسب جهت پیاده روی شهروندان ، مناسب سازی و همسطح سازی محیطی در راستای تسهیل در تردد و عبور و مرور جانبازان و معلولان و ایجاد مسیرهای مخصوص نابینایان از جمله مواردی است که در این پروژه به صورت ویژه طراحی شده است . 
وی همچنین از کاشت ۹۰ اصله از انواع درخت ، کاشت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع چمن ، کاشت دویست و ۳۰ مترمربع گل رز و سیصد متر مکعب خاکبرداری و خاکریزی خبر داد و خاطر نشان ساخت : با بهره برداری از این میدان که به منظور افزایش تعاملات اجتماعی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان بهسازی و نوسازی شده است شاهد افزایش شادی و نشاط بین ساکنین این منطقه خواهیم بود . 

امور ارتباطات و فرهنگی شهرداری منطقه پنج شیراز

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
۴۸۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است