۳ پروژه شهری در منطقه ۵ شهرداری شیراز همزمان با دهه فجر به بهره‌برداری می‌ رسد .


مسعود طهماسبی  شهردار منطقه پنج شیراز  با اعلام این خبر اظهار کرد: علاوه بر بهره‌برداری از این پروژه‌ها، عملیات عمرانی تعدادی از پروژه‌های شهری همزمان با چهلمین فجر انقلاب اسلامی در منطقه پنج آغاز خواهد شد .


وی با بیان اینکه برگزاری آیین بهره‌برداری از این پروژه‌ها، در  روز پنج شنبه  برنامه‌ریزی شده است خاطرنشان کرد: مراسم افتتاح پروژه‌ها به صورت منظم وبا حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و مسئولین استانی و شهرستان و آحاد مختلف شهروندان برگزار خواهد  شد.


شهردار منطقه پنج شیراز ، با اشاره به اینکه آیین‌ افتتاحیه در روز پنج شنبه ۱۸  بهمن‌ماه برگزار می‌شود افزود: آغاز بهره برداری از فاز یک بلوار قائم، بوستان معراج و سرای محله کوشک میدان با حضور مردم و معتمدین محلات صورت می‌گیرد.


طهماسبی شهردار منطقه پنج با اشاره به برگزاری مردمی آیین‌های افتتاحیه یادآور شد و گفت: بر این اساس محل‌ برگزاری مراسم‌ که با سخنرانی شهردار کلان شهر شیراز همراه خواهد بود در سرای محله کوشک میدان خواهد بود .


وی، همچنین در پایان صحبتهای خود اعلام نمود که ساعت برگزاری مراسم ساعت ۱۲ از بوستان معراج آغاز و ساعت۳۰ :۱۲ در سرای محله کوشک میدان خواهد بود.

منبع : شهرداری منطقه پنج شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است