​میز خدمت شهرداری منطقه پنج شیراز در نماز جمعه تشکیل شد

میز خدمت شهرداری منطقه پنج  شیراز در نماز جمعه تشکیل شد


به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی  شهرداری منطقه پنج ؛

  میزخدمت این هفته شهرداری شیراز ، در محل برپایی نماز باشکوه جمعه در جوار بارگاه ملکوتی  حضرت احمد بن موسی (ع) به میزبانی شهرداری منطقه پنج برگزار گردید. 

این هفته مهندس طهماسبی  شهردار منطقه پنج  به همراه معاونین و مسئولین زیرمجموعه ، در دیدار مستقیم و چهره به چهره با آحاد شهروندان حضور داشته و به سوالات و درخواست های شهروندان گرامی پاسخ دادند.

 
مهندس طهماسبی  شهردار منطقه پنج افزود: این اقدام با هدف تکریم شهروندان و پاسخگویی به پرسش های آنها در مورد مسائل مختلف مرتبط با این حوزه انجام شد و بسیاری مسائل و مشکلات مراجعان حل و فصل و برخی از مواردی که نیاز به بررسی و کار؛کارشناسی داشت ظرف روزهای آینده پاسخ داده خواهد شد.

وی ادامه داد: همه مسئولان در نظام جمهوری اسلامی موظفند که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم خدمت مناسب به مردم، تمام توان و امکانات را برای پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای شهروندان به کار گیرند.
ایشان اضافه کرد بارها شاهد این بوده ایم که برخورد همراه با تکریم و پاسخگویی بموقع رضایتمندی زیادی را بین شهروندان ایجاد می نماید و میل به مشارکت شهروندان در مدیریت شهری را افزایش می دهد. شهرداری منطقه پنج بعنوان نماد مشارکت مردمی در مدیریت شهری از اینگونه نشست ها استقبال نموده و با حضور در بین مردم در مساجد یا دیگر مراکز جمعیتی پاسخگوی پیشنهادات و انتقادات و درخواست های شهروندان می باشد بطوری که امروز در منطقه پنج شاهد کاهش چشمگیر تخلفات ساختمانی و میل به اجرای قانون از سوی شهروندان می باشیم.

منبع : منطقه پنج
تعداد بازدیدها : ۷۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است