شهردار منطقه پنج به همراه تنی از مسوولین شهرداری و سرکار خانم دودمان عضو شورای شهر شیراز درجمع نماز گزارن امامزاده سیدمحمد(ع)

طهماسبی : شهرداری منطقه توجه ویژه ای به نواحی حاشیه و کم برخوردار منطقه دارد و از اعلام آمادگی کامل شهرداری جهت برگزاری فعالیت های فرهنگی در این محلات خبر داد. 


مهندس  طهماسبی شهردار منطقه پنج  به همراه تنی از مسوولین شهرداری و سرکار خانم دودمان عضو شورای شهر شیراز  درجمع نماز گزارن  امامزاده سیدمحمد(ع) به هنگام نماز مغرب  و عشا حضور پیدانمود وبه بررسی مشکلات و حل آنان پرداخت .


طهماسبی شهردار منطقه پنج  درابتدا  سخنان گفت: یکی از برنامه های شهرداری و شورای اسلامی شهر را حضور در مساجد و حسینیه ها  و دیدار  با شهروندان است که بتوانیم از این راه ارتباط خود را با مردم هر منطقه بیشتر نماییم.

ایشان  یکی از وظایف شهرداری را جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز دانست و گفت  جهت جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجا ز باید از طرق مختلف مردم را آگاه نمود  و در این مسیر  فرهنگ سازی  کنیم .

طهماسبی ادامه داد که  شهرداری منطقه پنج  آمادگی دارد که  اقدامات فرهنگی در سطح منطقه را به نحو احسن انجام بدهد و از همه علاقمندانی که تمایل دارند در این زمینه فعالیت نمایند دعوت بعمل می آوریم که بصورت جدی در این عرصه بسیار مهم و خطیر وارد شوند.

شهردار منطقه پنج ادامه داد که  یکی دیگر از وظایف شهرداری و شورا  توجه جدی به حاشیه شهر  است  و عنوان کرد  با برنامه ریزی که انجام گرفته در کلیه  محلات برنامه داریم.

  طهماسبی افزود پاسخگویی به تعهدات شهرداری  هر چند که مشکلاتی از گذشته وجود داشته ولی با این وجود دنبال  فعال کردن و اجرایی کردن پروژه های اثرگذار هستیم و پاسخگو خواهیم بود  و در دهه فجر امسال پروژه های خوبی را افتتاح خواهیم کرد.

 طهماسبی در آخر بیان نمودند که :  اقدامات خیلی خوبی که در سطح منطقه انجام گرفته است ، پروژه بزرگ بوستان ۵۰ هکتاری مادر  است و می توان گفت که این پروژه فراشهری است و ما  پروژه های ورزشی آن را در حال اجرا و ساماندهی هستیم.

درآخر برنامه شهردار و خانم دودمان عضو شورای شیراز پاسخگوی مردم این منطقه بودند

منبع : منطقه پنج
تعداد بازدیدها : ۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است