سه‌شنبه‌های بدون خودرو به میزبانی شهرداری منطقه پنج برگزار شد

سه‌شنبه‌های بدون خودرو به میزبانی شهرداری منطقه پنج  برگزار شد

به مناسبت هفته بسیج برنامه سه‌شنبه‌های بدون خودرو  به میزبانی شهرداری منطقه پنج و تعدادی از  بسیجیان در شیراز برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات و فرهنگی شهراری منطقه پنج   صبح امروز به مناسبت هفته بسیج برنامه سه‌شنبه‌های بدون خودرو با حضور مهندس طهماسبی شهردار منطقه پنج و تعداد بیشماری از پرسنل این منطقه و بسیجیان در شیراز برگزار شد .
 مهندس طهماسبی شهردار ورزشی منطقه پنج‌ شیراز در حاشیه این برنامه گفت: مسئولان و بسیجیان در حرکتی ورزشی در راستای فرهنگ‌سازی و سهولت رفت و آمد درون شهری از دوچرخه به جای خودرو استفاده کردند. 
ایشان  افزود:  سلامتی، تندرستی و کاهش ترافیک درون شهری از جمله اهداف سه‌شنبه‌های بدون خودرو است که باید به عنوان فرهنگ شهر‌نشینی برای عبور و مرور ترویج شود.
 وی عنوان کرد: شهرداری منطقه پنج  این آمادگی را دارد همراه با سایر دستگاه‌ها دوچرخه‌سواری در سه‌شنبه‌های بدون خودرو را  ادامه دهد.
قابل ذکر است  سه‌شنبه‌های هر هفته به عنوان سه‌شنبه‌های بدون خودرو مشخص شده و این هفته به جهت تقارن با هفته بسیج، شهراری منطقه پنج  میزبان برنامه دوچرخه‌سواری بود این برنامه با همکاری سازمان حمل ونقل وترافیک از شهرداری منطقه پنج واقع در بلوار رحمت  به سمت بوستان هاشمی  در بلوار عدالت  برگزار گردید .

منبع : منطقه پنج
تعداد بازدیدها : ۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است