همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی جنوب شیراز  برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح جمعه به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور شهردار منطقه پنج و اعضای شورای شهر و ورزشکاران و جمعی از مردم شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ارتباطات شهرداری  منطقه پنج  ، این همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی از میدان شهید فهمیده  تا بوستان شهدا   برگزار و برنامه های شاد با حضور برخی هیات های ورزشی و حرکات نمایشی اعضای زورخانه علمدار بنی هاشم (ع) نیز ازجمله برنامه های جانبی این همایش بود که به صورت شاد و جذاب برای اولین بار در پیاده روی ها با رویکردی جدید برگزار گردید .
در این همایش به همه شرکت کنندگان کارت های استخر اهدا گردید و درادامه جوایزی شامل کارت هدیه ، لوازم خانگی ، دوچرخه و ‌‌‌.... اهدا شد.

طهماسبی شهردار منطقه پنج اظهار داشت: این همایش با مشارکت سازمان فرهنگی  ،  اداره ورزش وجوانان شیراز وهیات ها و باشگاههای ورزشی مختلف ، نیروی انتظامی ، و بسیج  و... برگزار شد .
طهماسبی  افزود: این برنامه با هدف توسعه ورزش همگانی و بالا بردن شور و نشاط اجتماعی و معرفی بیشتر ظرفیت های منطقه پنج‌ در بخش های مختلف برگزار شد .

طهماسبی  با بیان اینکه همه شرکت کنندگان در این همایش برای اولین بار تا انتهای برنامه ماندند ؛ گفت: مردم  شیراز علاقه وافری به برنامه های مرتبط با ورزش همگانی دارند و امیدواریم که با همه مسئولان بتوانیم چنین برنامه هایی را بیشتر و بهتر انجام بدهیم .

منبع : منطقه پنج
تعداد بازدیدها : ۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است