منطقه پنج

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
آیین بزرگداشت روز زن همزمان با ولادت پرسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهرداری منطقه پنج شیراز برگزار شد.

این مراسم با حضور ناظر شورای اسلامی در شهرداری منطقه پنج ، شهردار منطقه و بانوان این مجموعه برگزار شد.
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز در این مراسم گفت: موفقیت در ابعاد خانوادگی و اجتماعی رسالت سخت و دشواری است که بسیاری از زنان ایرانی با سخت کوشی و ایثارگری موفق به اجرایی سازی آن می شوند.
افسانه خواست خدایی با تبریک روز زن و میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: بانوان پرتلاش، توانمند و پویای مدیریت شهری در شهرداری منطقه پنج  نقش موثری در خدمت رسانی به شهروندان دارند.
او با تاکید بر این موضوع که جامعه اسلامی باید به ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) توجه ویژه ای داشته باشد ، اظهار داشت: بانوان ما پس از ایفای نقش شغلی خود در محیط کار ، عهده دار مسئولیت سنگین تری در منزل می شوند که این امر اهمیت آنها را در نقش آفرینی در جامعه به رخ می کشد.
وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری تاکید ویژه ای  بر نقش خانه داری بانوان داشته اند و در راستای تبیین این فرمایشات نباید خانه داری و خانه نشینی را با هم یکی دانست. دشمن در تلاش است جایگاه و شان بانوان ایران اسلامی را به خانه نشینی تنزل دهد. در حالی که بانوان ایران اسلامی در جایگاه دختر، همسر و مادر به موازات ایفای رسالت های شغلی می درخشند.
او در بخش پایانی سخنانش خواستار استعدادیابی مدیریت شهری در حوزه بانوان و استفاده از ظرفیت های آنان بر اساس شایسته سالاری شد.
رضا مسعودی، شهردار منطقه پنج در ادامه این مراسم توانمندی های بانوان را در امور اجرایی قابل ملاحظه توصیف کرد و افزود: بخش عمده از کارکنان شهرداری منطقه پنج را بانوان تشکیل می دهند و این امر بیانگر نقش ارزنده آنها در خدمت رسانی به جامعه است .
در پایان این مراسم توسط ناظر شورا در شهرداری منطقه پنج و شهردار منطقه پنج با اهدای لوح و گل از بانوان شاغل در منطقه تجلیل به عمل آمد .
   روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
071-37397170
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۱۱/۱۵