منطقه پنج

تاریخ درج : سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱
تداوم عملیات سازندگی در شهرداری منطقه پنج شیراز
شهردار منطقه پنج شیراز :
تداوم عملیات سازندگی در شهرداری منطقه پنج شیراز
شهردار منطقه پنج شیراز در جمع خبرنگاران گفت : 17 پروژه عمرانی در حال اجراست که در شش طرح کلان بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
رضا مسعودی با بیان این که چنانچه مردم از خدمات شهرداری ها اطلاع یابند با استقبال بیشتری در زمینه پرداخت عوارض مشارکت های اجتماعی خواهند داشت اظهار داشت : امروزه شهرداری شیراز در حوزه های مختلفی به سردمداری مولفه های عمرانی و فرهنگی فعال است که این امر نقش ارزنده ای در کیفیت زندگی شهروندان و سازندگی کلان شهر دارد .
این مقام عالی شهرداری شیراز با تشریح پروژه هایی که در آستانه بهره برداری قرار دارند ،افزود: از مجموع 17 پروژه شهرداری منطقه پنج شیراز ، تعداد 4 پروژه به مرز 100 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده اند که از آن ها می توان به مجموعه موتورسواری پارک 50 هکتاری مادر ، پیاده رو امام حسین (ع) ، عملیات نقشه برداری پروژه های سطح منطقه به همراه عملیات آسفالت انشعابات عدالت ، لاله ، سپاسی، ارتش ، شهرک گلها و کوشک میدان اشاره کرد . مسعودی در ادامه با تاکید بر این موضوع که عملیات سازندگی در شهرداری منطقه پنج شیراز با وجود این موضوع که عملیات سازندگی در شهرداری منطقه پنج شیراز با وجود همه مشکلات تداوم دارد ، اظهار داشت : احداث پیاده راه سلامت احمد بن موسی (ع) 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و عملیات راه دسترسی به ضلع شمالی پارک مادر به مرز 83 درصد رسیده است .
وی در ادامه گفت : عملیات کانیوا گذاری و زیرسازی آسفالت در انشعابات فرهنگیان ، کوشک میدان نواب صفوی ، دولت شرقی و توحید شیرازی 97 درصد پیشرفت داشته و طرح نرده گذاری پارک مادر به مرز 85 درصد رسیده است .
شهردار منطقه پنج با تشریح برخی دیگر از پروژه های این محور پهناور از کلان شهر شیراز که به تازگی در دستور کار قرار گرفته اند گفت : عملیات پارک موضوعی کودک و سرای محله در بولوار شهیدان فهیمی در حدود 10 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که با حمایت های شورای اسلامی شهر شیراز و به ویژه ناظر منطقه پنج در شورای اسلامی عملیات احداث آن ها در دستور کار است .
ازدیگر پروژه های شهرداری منطقه پنج شیراز می توان به احداث پارک در ابوذرغفاری ، جابجایی شبکه برق در بولوار بنی هاشمی ، احداث رمپ و بهسازی پل هوایی امام حسین (ع) در بولوار رحمت اشاره کرد .
روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
071-37397170
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۱/۰۹/۱۷