منطقه پنج

 
تاریخ درج : شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱
تجلیل از خانواده های معزز و معظم ایثارگران شاغل در شهرداری منطقه پنج شیراز
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل ازخانواده های ایثارگر شاغل در شهرداری منطقه پنج باحضور عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه ، شهردار منطقه ، مشاور شهردار در امورایثارگران و پرسنل شهرداری منطقه پنج برگزار شد .
در این جلسه که با هدف گرامیداشت مقام خانواده های معزز و معظم شهدا و ایثارگران شاغل در منطقه برگزار شد ، افسانه خواست خدایی عضو و ناظر شورای اسلامی شهر در منطقه با اشاره به اهمیت زنده نگهداشتن یاد هشت سال دفاع مقدس و رشادت های جوانان در نبرد با دشمنان انقلاب ، بر هوشیاری و جریان شناسی برای حضور مناسب در عرصه های مختلف تاکید کرد .
خواست خدایی در ادامه با یادآوری حوادث روزهای اخیر به فعالیت دشمن در همه زمان ها علیه نظام و انقلاب اشاره کرد و در ادامه گفت : دفاع مقدس تمام شدنی نیست . راهی است که تا به امروز ادامه دارد چه در قالب خدمت مسئولان به مردم و چه در مواجهه و برخورد با فعالیت ها و جنگ نرم های دشمنان علیه نظام که در روزهای اخیر نیز شاهد آن بوده ایم که مردم شهید پرور نیروهای خدوم انتظامی و سپاه و ارتش خالصانه و با بصیرت هر چه تمام تر در میدان حاضر شدند .
عضو شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه تاکید کرد ، هوشیاری و حضور مناسب و جریان شناسی در برابر تمهیدات دشمن و اقدامات علیه کشور و نظام لازم و ضروری است .
رضا مسعودی شهردار منطقه پنج نیز با گرامیداشت خانواده های ایثارگران شاغل در شهرداری و تلاش های مستمر آنها برای خدمت به مردم این مهم را ادامه راه خدمت و دفاع مقدس دانست .
شهردار منطقه پنج با اشاره به جنگ هایی که در جهان در حال وقوع است و مقایسه با جنگ تحمیلی علیه ایران در هشت سال دفاع مقدس افزود : امروز وقتی به جنگ های در حال وقوع در جهان می نگریم ، می توانیم دفاع مقدس جوانان خالص و انقلابی را که با حداقل امکانات در برابر رژیم بعث و دست های نهان قدرت های جهان ، با رشادت ، ایستادگی کردند و بدون دادن ذره ای از خاک ایران ، تهدیدی نیز برای مرزهای دشمن بودند  را از جنگ های جهان تمیز دانست .
مسعودی در پایان گفت : شهدا با ایثارگری و فداکاری در جبه های نبرد حق علیه باطل برای دفاع از اهداف و آرما نهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادگی کردند که این مایه مباهات و افتخار کشور است .
بر اساس این گزارش طی این مراسم با اهدای گل و لوح از همکاران ایثارگر شاغل در شهرداری این منطقه تجلیل شد .   
   
                                        روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز
 
 
 
 

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
071-37397170
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۲/۰۹/۱۵