منطقه پنج

تاریخ درج : سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰
اولین پیست موتور سواری شیراز تا پایان سال در منطقه پنج شهرداری شیراز به بهره برداری می‌رسد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز شهردار منطقه پنج با بیان این مطلب گفت:یکی از مهمترین پروژه های ما که هم اکنون باهدف ایجاد محیطی مفرح و به منظور تخلیه هیجانات جوانان و علاقه‌مندان به موتور سواری در جنوب شرقی شهر شیراز در حال انجام است ساخت پیست موتورسواری پارک مادر است که در مراحل نهایی اجرا قرار دارد .
رضا مسعودی ادامه داد:این پیست موتورسواری در زمینی به مساحت یک و نیم هکتار در حال اجراست که  تا کنون‌  ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با رعایت کامل استانداردهای فدراسیون اتومبیل رانی و موتورسواری  ساخته خواهد شد.
وی اظهار داشت: این پیست به طول ۳ کیلومتر و ظرفیت پذیرش ۵۰۰ نفر تماشاچی هم اکنون شامل ساختمانهای اداری ، تعمیرگاه وسایل نقلیه، ساختمان خبرنگاران و داوری و نگهبانی، و نمازخانه و سرویس بهداشتی به متراژ ۴۰۰ متر مربع می باشد و تا پایان سال شاهد بهره برداری آن خواهیم بود .
رضا مسعودی گفت:این پیست ویژه موتورهای کراس طراحی شده ووجود تپه های خاکی و محیط استاندارد و ایمن باعث میشود تا شاهد استقبال علاقه مندان به این ورزش باشیم‌  .
شهردار منطقه پنج شیراز افزود:یکی از ویژگیهای این پیست قرار گرفتن در دل بوستان مادر  است و در کنار مجموعه های منحصر به فرد ورزشی دیگری  از قبیل اسب سواری، پیست استاندارد اسکیت، پارک آموزش ترافیکی، سالن تیراندازی ، رینگ دوچرخه سواری و پیاده راه است و به عنوان اولین پیست موتورسواری استاندارد شهر مورد استقبال علاقه مندان به این رشته قرار گیرد.
شهردار منطقه پنج افزود:این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۸میلیارد تومان ساخته شده که از این میزان ۳۰میلیارد تومان آن هزینه تملک و ۸میلیارد تومان هزینه اجرا این پروژه است.

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
-37397170-071
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸