منطقه پنج

تاریخ درج : چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰
دومین جلسه مدیریت بحران مقابله با خطرات ناشی از بارندگی در شهرداری منطقه پنج شیراز تشکیل شد
  

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی فارس مبنی بر ورود سامانه بارشی در استان فارس ،  صبح امروز سه شنبه هفتم دی‌ماه دومین جلسه کارگروه  مدیریت بحران با حضور مهندس مسعودی شهردار منطقه پنج ، معاونین خدمات شهری و عمرانی به منظور هماهنگی برای آماده باش کامل نیروهای این منطقه در جهت مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی تشکیل شد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج ، مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه در این جلسه تاکید کرد :  تمامی نیروها ،  ماشین‌آلات و تجهیزات از زمان اعلام شروع بارندگی تا اتمام آن به صورت آماده باش کامل در منطقه حضور خواهند داشت تا نسبت به انجام اقدامات فوری و پیشگیرانه با هرگونه مخاطرات احتمالی مقابله ،همچنین امدادرسانی به موقع انجام شود . 

وی خاطرنشان کرد : با توجه به هشدار هواشناسی نسبت به بارش‌های چند روز آینده تمامی نیروهای خدمات شهری این منطقه از آمادگی کامل برخوردار بوده و تمهیدات لازم در خصوص امدادرسانی و مقابله با هرگونه چالش احتمالی صورت گرفته است. 

شهردار منطقه پنج با تاکید بر اقدامات پیشگیرانه برای حوادث ناشی از بارندگی در سطح این منطقه افزود : تاکنون این اقدامات به صورت مستمر در قالب لایروبی جداول ، مسیل ها ، کانال ها ، رودخانه ، قنوات و...  در طول سال بطور کامل انجام شده است .

 بر اساس این گزارش ؛ تمامی نیروهای خدمات شهری منطقه پنج به صورت ۲۴ ساعته در سه شیفت کاری و در ناحیه های مشخص شده با همراه داشتن تجهیزات کامل ، آماده ارائه خدمات در مواجهه با هرگونه بحران احتمالی و امدادرسانی در سطح منطقه پنج می باشند . 
همچنین از شهروندان گرامی در خواست می شود در صورت مشاهده آبگرفتگی در معابر سطح منطقه  از طریق سامانه اطلاع رسانی مدیریت شهری ( ۱۳۷) این مجموعه را مطلع نمایند تا سریعا نسبت به رفع آن اقدام شود . 

روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
-37397170-071
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸