منطقه پنج

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰
نشست هم اندیشی شهردار منطقه پنج شیراز با روسای کلانتری سطح منطقه

 با هدف تعامل و تقویت همکاری دوجانبه صورت گرفت؛
 نشست هم اندیشی شهردار منطقه پنج شیراز با روسای کلانتری این منطقه برگزار شد

 در راستای افزایش سطح امنیت و آرامش منطقه و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان در این حوزه با رویکرد تعامل و همکاری شهرداری و نیروی انتظامی، نشست هم اندیشی شهردار منطقه با روسای چهار کلانتری مستقر در منطقه پنج شیراز برگزار شد. 
 به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شیراز  مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه در این نشست ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی فرماندهی و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی در جهت برقراری نظم و آرامش برای رفاه مردم به لزوم افزایش سطح تعامل و همکاری با مجموعه مدیریت شهری درجهت تأمین امنیت شهروندان تاکید کرد .
وی همچنین عملکرد پلیس و مدیریت شهری را در راستای هدف مشترک برقراری نظم و آرامش در شهر ، لازم و ملزوم  یکدیگر توصیف کرد.
شهردار منطقه پنج شیراز با اشاره به نیازهای امروز منطقه برای جلوگیری از تخلفات افزود :
 نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی برای تامین آسایش و امنیت مردم تلاش می کند و قدردان این زحمات هستیم. از طرفی با توجه به موقعیت خاص منطقه پنج شیراز نیاز به افزایش سطح همکاری دو مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری برای پیشگیری و برخورد با تخلف ها وجود دارد.
مسعودی ادامه داد: در حال حاضر تخلفات حوزه ساخت و ساز به خصوص در مناطق حاشیه ای شهر و اقدامات پیشگیرانه در خصوص تامین امنیت منطقه با ساماندهی ساختمان های مخروبه و نیمه کاره از جمله دغدغه های موجود است که نیازمند همکاری هر چه بیشتر شهرداری و نیروی انتظامی است.  
شهردار منطقه پنج شیراز در پایان به هدف والای دست یابی به امنیت پایدار در شهر شیراز اشاره کرد و تحقق این مهم را مستلزم همکاری همه دستگاه ها دانست.
براساس این گزارش روسای کلانتری های ۱۲ فخر آباد،  ۲۴ ابوذر، ۲۶ رحمت و کلانتری ۴۰ سلطان آباد در این جلسه حضور داشتند و به بیان مشکلات منطقه و هم اندیشی در جهت ایجاد امنیت اجتماعی بیشتر برای ساکنین منطقه خصوصا در پارکها و بوستانها با محوریت همکاری شهرداری منطقه پنج شیراز و نیروی انتظامی پرداختند .

 روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
-37397170-071
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد

آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۱۱/۰۸