منطقه پنج


آخرین به روزرسانی پورتال: ۱۴۰۰/۰۹/۱۲
تاریخ درج : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
جمعی از مدیران ارشد شهری از محلات شهرداری منطقه پنج شیراز بازدید کردند.


 این بازدید میدانی با حضور افسانه خواست خدایی، عضو هیئت رئیسه و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه پنج و مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه پنج شیراز با هدف بررسی و رسیدگی به درخواست ها و نیازهای شهروندان و پیگیری مشکلات مردمی صورت گرفت.

 ارتقا کیفیت زندگی شهروندان در محله های کمتر برخوردار در دستور کار ویژه شهرداری منطقه پنج قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز: به منظور پیگیری مشکلات مطروحه شهروندان و بررسی نیازهای مردمی از سطح محله های منطقه، افسانه خواست خدایی ناظر شورا و رضا مسعودی شهردار منطقه  با حضور در سه راه دارالرحمه و در ادامه بلوار نواب صفوی از نزدیک وضعیت موجود را بررسی و به رفع مشکلات تصمیم گیری شد . 

عضو هیئت رئیسه و ناظر شورا در منطقه پنج در حاشیه این بازدید که با همراهی شهردار و معاونین منطقه پنج و جمعی از شورای محلات صورت گرفت بر اهمیت محرومیت زدایی در نقاط کم برخوردار و احیای فضای شهری در راستای تامین رفاه عمومی و زیبا سازی معابر شهری و محرومیت زدایی تاکید نمود .

این مقام مسئول افزود: خواسته های شهروندان نقشه راه روشنی برای اجرای پروژه هاست. در همین زمینه موارد شناسایی شده در بازدیدهای میدانی و درخواست های شهروندان را مورد بررسی کارشناسی قرار داده و در دستور کار شهرداری منطقه پنج قرار خواهیم داد.

مهندس رضا مسعودی شهردار منطقه پنج در حاشیه بازدید از سه راه دارالرحمه و بلوار نواب صفوی گفت:  سعی بر آن داریم که به منظور ارتقا کیفی معابر و تامین رفاه عمومی شهروندان و زیبا سازی معابر شهری تلاشی وافر داشته باشیم و به واسطه احداث پروژه های تاثیرگذار در ایجاد ارزش افزوده برای اهالی شریف منطقه پنج مثمر ثمر واقع شویم.

 براساس این گزارش شایان ذکر است در این بازدید مقرر شد، مغازه ها و خانه های مورد مسیر بلوار نواب صفوی بررسی و در دستور کار تملک قرار گیرند.

در پایان این بازدید نیز مقرر شد لیست معابری که نیازمند لکه گیری ، ترمیم و یا روکش آسفالت می باشند را تهیه و ضمن بررسی ، اولویت بندی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 روابط عمومی شهرداری منطقه پنج شیراز

سامانه ها
پیوندها
نشانی
آدرس بلوار رحمت ، روبه رو بوستان سعدی
-37397170-071
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد